Paieška

Akcijos

Apie mus

   UAB „Remjasta“ statybinių medžiagų centras www.statybinis.lt

  Nors UAB „Remjasta“ kaip įmonė įsikūrė neseniai, tačiau šios įmonės meistrai statybų darbus atlieka jau daugiau nei 10 metų. Per šį laiką esame sukaupę neįkainojamų žinių. Visus užsakymus atliekame laiku, greitai, kokybiškai, lanksčiomis kainomis.  Klientams prašant pasirūpiname kokybiškomis statybinėmis medžiagomis už prieinamą kainą. Kadangi dauguma turi savus meistrus ar patys bando namuose atlikti remontus, nusprendėme pasidalinti savo patirtimi ir pasiūlyti geras, kokybiškas, nebrangias statybines medžiagas ir jų komponentus. Tam tikslui įkūrėme internetinį UAB „Remjasta“ statybinių medžiagų centrą- www.statybinis.lt . Statybinių medžiagų centras prekiauja produktais pagrindams įrengti ir grindims taisyti, mūro mišiniais, tinkais ir glaistais, hermetikais, montažiniais cementais ir mišiniais, gruntavimo priemonėmis, pastatų renovacijos ir hidroizoliacijos produktais, priemonėmis betonui taisyti ir ruošti, produktais skirtais plytelių klojimui ir siūlių glaistymui, produktais pastatams šiltinti, tinkuoti ir dažyti.

 Mūsų kolektyvas yra visada pasirengęs padėti, patarti, teikiame įvairiapuses konsultacijas. Pirmiausia, išklausome kliento lūkesčius ir pageidavimus, o po to patariame dėl statybinių medžiagų pasirinkimo ir įsigijimo.

  Mes ne tik parduosime ir pristatysime Jums statybines medžiagas, taip pat, jeigu norite susiremontuoti butą ar pasistatyti namą, UAB „Remjasta“ statybų brigada Jūsų paslaugoms. Mes operatyviai pastatysime namą plyname lauke. Taip pat užsakysime ir pristatysime visas būtinas statybines medžiagas, techniką, įrankius. Parinksime ir su Jumis suderinsime tinkamiausią variantą, kad namo statybai naudojamos medžiagos būtų nebrangios ir kartu kokybiškos. Jums nereikės dėl nieko rūpintis. Pastačius namą ar bet kokį kitą objektą, jį paliksime išvalytą, tvarkingą ir paruoštą eksploatacijai.

Kodėl verta pasirinkti mus?

  • dirbame greitai ir kokybiškai;
  • turime daugiau nei 10 m. patirties statybų srityje;
  • sutartus dėl projekto, darbus atliekame iki galo;
  • teikiame visokeriopas konsultacijas;
  • Jums pageidaujant, rūpinamės visa statybų eiga, medžiagomis ir t.t.;
  • statybų darbus atliekame nuo "plyno lauko" iki "raktų atidavimo";
  • užbaigtus objektus paliekame sutvarkytus ir išvalytus;
  • prisiimame bet kokią atsakomybę ir teikiame garantiją savo atliktiems darbams;

 

UAB "Remjasta" - statybinių medžiagų centras 
Įmonės kodas: 303125649 
PVM kodas LT100008053210
Vadovas-direktorius Remigijus Janeliūnas
Adresas: Tilžės g. 66, LT-78157, Šiauliai

 

Telefonas:
+370 670 26 858

 

El. paštas:
info@remjasta.lt

 


ATSIKRATYKITE SAVŲ RŪPESČIŲ, MES JUOS IŠSPRĘSIME UŽ JUS!

2018 © Remjasta, UAB | Sprendimas: Elektroninės Vizijos